COM_CHANGERINE_SYSMSG_NOJS
  „Váš partner pro svěží změnu na pracovišti i v profesním životě.“

 

 

Mgr. Klára Lichá – jednatel společnosti

Konzultantka zaměřená na oblast řízení změny, outplacement a rozvoj kariéry.

Klára v roce 1993 absolvovala Filozofickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze, a ve stejném roce ukončila speciální roční studium na Université Libre de Bruxelles v Belgii. Klára od roku 1994 pracovala v oblasti komunikace, médií, marketingu a reklamy v nadnárodních společnostech. Od roku 2000 se věnuje oblasti lidských zdrojů, nejprve jako personalistka středně velké společnosti a poté jako Senior Consultant v mezinárodní společnosti Adecco/Lee Hecht Harrison se specializací na řízení změny, outplacement, kariérové poradenství a koučování. Od roku 2006 působila jako společník poradenské společnosti Eudai & Associates, od srpna 2007 do dubna 2011 byla Partnerem poradenské společnosti TOPSEARCH. V květnu 2011 založila poradenskou společnosti CHANGERINE s.r.o.

Klářiny oblíbené citáty:

„Buď nalezneme cestu, nebo si nějakou uděláme.“ (Hannibal Barkas, 247 – 182 př. n. l.)

„Aby lampa hořela, nesmíme zapomenout dolévat olej.“ (Matka Tereza)

„Pravým tajemstvím úspěchu je nadšení. Ano – a spíše než nadšení řekl bych snad i vzrušení.“ (Walter Chrysler, 1875 – 1940)

Kde Kláru najdete, když nepracuje:

Na tenisových kurtech na Vyšehradě, v některém divadle (nejpravděpodobněji v Dejvickém), na koncertě vážné hudby nebo na cestách po světě.